O MNIE

Nazywam się Arkadiusz Fajok, jestem inowrocławianinem, mam 44 lata. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci.

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu, zdobywając tytuł magistra wychowania fizycznego. Dodatkowo, skończyłem studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki, zarządzania oświatą oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka z elementami integracji sensorycznej.

Od 17 lat prowadzę z powodzeniem szkołę nauki jazdy, którą ukończyło kilka tysięcy zadowolonych kierowców. Dzięki kontaktom z kursantami oraz relacjom biznesowym posiadam wiedzę na temat realnych potrzeb mieszkańców Inowrocławia oraz wyzwań, jakie stoją przed środowiskiem przedsiębiorców.

Jestem założycielem i prezesem Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Plażowej "Damy Radę Inowrocław" – organizacji pozarządowej działającej w naszym mieście od 2006 roku. Ponadto, pracuję jako nauczyciel dyplomowany od prawie 20 lat w Zespole Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu, gdzie zajmuję się edukacją dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

W moim życiu sportowym odniosłem wiele sukcesów jako trener piłki ręcznej, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pełniłem funkcję trenera reprezentacji Polski w piłce ręcznej plażowej w latach 2009-2016, a od 2023 roku jestem szkoleniowcem Kadry Juniorów Województwa Kujawsko-Pomorskiego, którzy zdobyli złoty medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2023.

Jestem od wielu lat organizatorem imprez kulturalno-sportowych w naszym mieście o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Zostałem wielokrotnie wyróżniony tytułami Sportowca Roku, Działacza Sportowego Roku i Trenera Roku w Inowrocławiu i Powiecie Inowrocławskim. Zostałem także uhonorowany Złotą Odznaką Za Zasługi dla piłki ręcznej od Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Jestem także aktywnym działaczem społecznym, uczestnikiem wielu akcji charytatywnych na rzecz Inowrocławia i jego mieszkańców. Chętnie wspieram wszelkie inicjatywy, które przynoszą radość innym. Kibicuję inowrocławskim sportowcom oraz interesuję się wydarzeniami kulturalnymi. W czasie wolnym uwielbiam aktywnie spędzać czas z rodziną. Jako absolwent technikum gastronomicznego, często wraz z dziećmi przygotowuję ulubione potrawy.

Chcesz ze mną zmieniać Inowrocław?
Zapraszam do mojego zespołu.

Kontakt

Menu

Menu

Śledź mnie